Sign In

Kaiflex ST s2
Mnohonásobné

Product

Kaiflex ST s2

Body text (for non PDB products only!)

Вимоги до структурного протипожежного захисту та особливо до підвищення рівня особистої безпеки у разі пожежі зростають у Європі роками. Все частіше потрібно обмежене виділення диму, яке відповідає класу димоутворення «s2» згідно з EN 13501-1 як мінімальній вимозі до вогнезахисних будівельних виробів. Kaimann відповідає підвищеним вимогам і разом із Kaiflex ST s2 пропонує підвищену пожежну безпеку: Ізоляційний матеріал із закритої гуми демонструє обмежене димоутворення з s2, самогасний і не капає. Завдяки цим властивостям ізоляційний матеріал відповідає вимогам європейських вимог до легкозаймистих будівельних матеріалів, таких як MVV TB, VKF RF2, клас O (згідно з будівельними нормами Великобританії) та клас 1 (випробування згідно з BS46-7) щодо поверхневого поширення полум’я.

Універсальний ізоляційний матеріал для гнучкого використання

Kaiflex ST s2 має не тільки надійний протипожежний захист, але й є універсальним. Завдяки широкому асортименту продукції та у зв’язку із системними перевагами опор для труб та спеціальних клеїв, ізоляційний матеріал можна використовувати для будь-якого масштабу проекту без потреби змінювати матеріал або виробника. Це робить Kaiflex ST s2 стандартом Kaimann у галузі технічної ізоляції.

Ізоляційний матеріал можна використовувати для холодних і теплих труб та для різних діаметрів труб — як у невеликих опалювальних приміщеннях, так і у великих проектах. Особливо у випадку систем змінного температурного режиму, які встановлюються все частіше, він надійно запобігає утворенню конденсату та корозії та, у разі правильного вибору розмірів, одночасно відповідає законодавчим вимогам щодо систем розподілу гарячої води та тепла. Цей матеріал застосовується в системах охолодження та кондиціонування для ізоляції трубопроводів у часто відвідуваних громадських та комерційних будівлях, таких як аеропорти, великі офісні комплекси, готелі, а також у житлових будинках, на промислових підприємствах та в суднобудуванні. Завдяки своїй протимікробній структурі, що не містить волокон і відповідає високим гігієнічним вимогам, Kaiflex ST s2 також особливо підходить для використання в таких закладах охорони здоров’я, як лікарні.

Випробувано та сертифіковано — дуже хороші технічні показники

На додаток до своєї універсальної застосовності, Kaiflex ST s2 вражає своїми технічними характеристиками на найвищому рівні: Завдяки дуже низькій теплопровідності та найкращим значенням опору проникнення водяної пари, ізоляційний матеріал Kaimann надзвичайно енергоефективний та забезпечує тривалий захист від втрат енергії. Він ефективно функціонує як пароізоляція і надійно запобігає конденсації, що значно мінімізує ризик корозії під ізоляцією. Таким чином, Kaiflex ST s2 гарантує надійні показники ізоляції протягом усього терміну служби системи.

У продажу є шланги Kaiflex ST s2 в якості стандартних виробів або як самоклейкі вироби довжиною 2 та 1,2 м. Незалежно від вибраного варіанту їх легко встановлювати вручну.

Декларації про екологічну продукцію (EPD) також роблять оцінку життєвого циклу ізоляційних матеріалів Kaimann ще більш прозорою, що дозволяє компанії підтримувати планування і сертифікацію екологічних будівель.

Teasertext for results and related content
Вимоги до структурного протипожежного захисту та особливо до підвищення рівня особистої безпеки у разі пожежі зростають у Європі роками.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Product Overview fields

Related Content

Tagging columns

Product ID
Kaiflex ST s2
Product category
coverings
Attributes
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Test Methods
 
Application Areas
Refrigeration; Cold Water Applications; HVAC Applications; Lebensmittelindustrie; Pharmaceutical Industries; Low temperature applications; Heavy Industries; Domestic Heating
Tags
NoSearch; NoSelector

Technical columns

Target
products/elastomeric-foams/benefits
Footer Link
 
Footer Link Name