Sign In

News

Kaiflex KKplus s1/s2

Header Slider Images

Дуже вогнестійкий ізоляційний матеріал доповнює перевірену систему ізоляції для більш безпечних побутових застосувань

Kaimann, успішний у всьому світі фахівець з ізоляції, і в майбутньому продовжує розвивати свою перевірену систему ізоляції преміум-класу Kaiflex KKplus. Сертифікований зa класифікацією димоутворення s1, він тепер відповідає найсуворішим вимогам пожежної безпеки - матеріал трубки навіть без додаткового покриття. Це ідеально доповнює Kaiflex KKplus s2, який завдяки інноваційній технології KaiCene з нещодавно пропонує листи без покриття з значно меньшим виділенням диму та, в той же час, є простим при монтажі. Планувальники та монтажники можуть бути впевнені в безпеці Kaiflex KKplus.

"Наша система ізоляції Kaiflex KKplus є ідеальним вибором для технічної ізоляції будівель, в поєднанні з безпечним протипожежним захистом та підвищенною енергоефективністю. Ця система добре підходить для використання в часто відвідуваних громадських, комерційних і житлових будівлях, де в разі пожежі шляхи евакуації повинні бути вільні від диму", - пояснює генеральний директор Георг Йозеф (Юрген) Кайманн. KKplus надійно і довгостроково запобігає утворенню конденсату та корозії труб. Структура з закритими коміркми забезпечує більшу стабільність розмірів і зручність в експлуатації, водночас створюючи надійний ефект пароізоляції: волога ефективно припиняється і цей чудовий ізолюючий ефект підтримується протягом усього терміну служби ізолюючої системи. Завдяки поєднанню надзвичайно низької теплопровідності та високого опору дифузії водяної пари, навіть неглибока товщина ізоляції Kaiflex KKplus забезпечує надійний захист від втрат енергії.

Завдяки своїм антимікробним і звукоізоляційним властивостям, а також вільній від пилу і волокон структурі Kaiflex KKplus можна використовувати дуже широко, в тому числі для ізоляції у закладах охорони здоров'я, громадських, комерційних та промислових будівлях.

Kaiflex KKplus s1 і s2 для безпечного протипожежного захисту

Kaimann виводить на ринок систему ізоляції з низьким рівнем димоутворення – Kaiflex KKplus s1. Нові листи s1 вважаються «вогнестійкими» завдяки облицюванню INCERAM. З новою технологією KaiCene (патент заявлений) трубки навіть без покриття досягають європейського класу димоутворення s1. Цьому Kaiflex KKplus s1 особливо добре підходить для ізоляції будівель, в яких вимається максимальна безпека в разі пожежі з найвищим класом димоутворення s1. Нова система ізоляції з показником лямбда λ ≤0,038 Вт / (м · K) для листів і трубок при температурі 0 °С забезпечує високу теплову ефективність.

Завдяки обмеженому рівню димоутворення відповідно до Єврокласу B-s2, d0, Kaiflex KKplus s2 також робить значний внесок у особистий захист: шляхи евакуації залишаються видимими, а ризик задушення та отруєння значно знижений. При показниках лямбда λ ≤0,033 Вт / (м · K) (трубки) і λ ≤0,038 Вт / (м · K) (листи) ізоляційний матеріал легко відповідає тепловим вимогам, які встановлені для дуже гарної ізоляції. Завдяки технології KaiCene листи Kaiflex KKplus s2 мають меньшу насипну щільність і, таким чином, покращують ізоляцію в порівнянні з іншими продуктами з низьким димоутворенням. Іншою перевагою є простота обробки: ізоляційні листи з KaiCene-Технологією без покриття і, отже, легше обробляються. Вони доступні за розмірами від 6 до 32 мм.

Інтелігентна комплексна система для легкої обробки

Як розробник сучасних технологій в області еластомірних ізоляційних матеріалів, компанія Kaimann прагне надавати будівельникам, планувальникам і роздрібним компаніям продумані та комплексні рішення. Цьому ми завершуємо зараз процес сертифікації відповідних систем згідно з європейською класифікацією вогне- та димоутворення. Окремі компоненти оптимально узгоджені один з одним і демонструють високу надійність системи. Спеціальний клей Kaiflex 415plus був спеціально розроблений для склеювання Kaiflex KKplus: він має низький рівень димоутворення, не капає та має високу кінцеву міцність.

На додаток до продуманих аксесуарів, концепція логістики та упаковки Kairopak відповідає концепції системи Kaimann: Таким чином трубки (s1) і листи (s2) швидко поставляються в зручній упаковці 1,20 м. Це дозволяє економити простір, більш зручніше транспортування - за бажанням Kaimann поставляє безпосередньо на будівельний майданчик - і спрощує обробку на місці.

Teasertext for results and related content
Дуже вогнестійкий ізоляційний матеріал доповнює перевірену систему ізоляції для більш безпечних побутових застосувань.

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
UKR - uk
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 
Topics
Products

Technical columns

Article Date
4/5/2019
Target
news