Sign In

News

Kaiflex R-FORCE

Header Slider Images

R-FORCE: Еластомiрний ізоляційний матеріал міцний на стиск

Ізоляційні матеріали Kaiflex з їх водовідштовхуючою поверхнею, чудовою функцією герметизації, завдяки закритій комірчастій структурі і їх низькій теплопровідністі характеризуються універсальністю застосування: пристрої для охолодження і обігріву в підвальних приміщеннях, джерела отримання сонячної енергії на даху, промислові установки на зелених луках. Рідше вони бувають розміщені під землею. Але і там ізоляція застосовується на трубопроводах для централізованого теплопостачання, технологічних трубопроводах, газопроводах і т.д.

Компанія Kaimann знає, що звичайна еластомiрна піна через її стискання не може застосовуватися для трубопроводів такого роду. Проте, всі інші характеристики ізоляційних матеріалів на основі каучуку для вище названих варіантів використання були б практично ідеальними. Тому була продовжена подальша розробка матеріалу Kaiflex, результатом якої стала поява матеріалу R-FORCE - еластомiрна піна, що володіє стійкістю на стиск.

Запатентована технологія R-FORCE дозволяє регулювати міцність на стиск або «сприйняту твердість» ізоляційного матеріалу майже за бажанням, без шкоди для інших характеристик матеріалу. Піна, отримана за технологією R-FORCE, витримує об'ємну вагу в 50-90 кілограм на кубічний метр і, таким чином, дана технологія є значним кроком вперед в порівнянні з традиційним методом додання жорсткості шляхом підвищення щільності щодо ваги, але також і щодо теплоізоляції: Класичні міцні на стиск і частково гнучки піни мають мінімальну щільність 100 кг / м³, і при цьому їх характеристики міцності на стиск і теплоізоляційні характеристики значно гірше.

Підземне розміщення ізольованих трубопроводів або трубопроводів, що підлягають ізоляції, являє собою проблему ще на етапі проектування, і в реальності це також непросто: трубопроводи розташовуються в важкодоступних місцях або можуть бути схильні до проникнення води, і після їх установки всі хочуть, щоб все було спокійно, не було ніяких проблем, не було потрібнe технічне обслуговування і взагалі, щоб ніхто не відкривав котлован.

Матеріал з технологією R-FORCE був розроблений, щоб заздалегідь вирішити зазначені проблеми: водовідштовхуючий матеріал характеризується дуже високим ступенем вологонепроникності і пароізоляції. Він має міцну закриту поверхню і стійкий до механічного навантаження. Під навантаженням матеріал не деформується або практично не деформується, не рветься і не ламається.

Матеріал R-FORCE, володіючи підвищеною міцністю, також є гнучким матеріалом. Тому він легко піддається обробці і дуже еластичний. Матеріал може бути оброблений механічним способом, його характеристики дозволяють також ізолювати об'єкти зі складною геометрією, а також арматуру. Його можливості майже не обмежені, він може використовуватися для фіксації об'єктів під водою, землею, бетоном і стяжкою, включаючи утеплення стін і теплоізоляцію покрівлі, аж до високоспеціалізованих застосувань в області будівництва, промисловості і транспорту: матеріал R-FORCE - це сила в піні.

Teasertext for results and related content
Еластомiрний ізоляційний матеріал міцний на стиск.

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
UKR - uk
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
Offline
Topics
Products

Technical columns

Article Date
11/4/2014
Target
news