Sign In

News

Kaiflex Protect R

Header Slider Images

Kaiflex Protect R: Надійний захист при механічному навантаженні

Майбутнє забарвлене в сірий колір. Звучить не надто позитивно, але якщо мова йде про промислову ізоляцію, то значення має не різноманітність кольорів, а характеристика продукції: Kaiflex Protect R є найсучаснішою еластичною захисною оболонкою для ізоляційних матеріалів, використовуваних в критичних умовах. Після поліпшення рецептури цей продукт вперше доступний також і в сірому кольорі.

Продукт Kaiflex Protect R розроблений на основі високо зшитого еластомеру і переважає інші так звані полімерні облицювальні матеріали з точки зору механіки (міцність на проколи і розриви), протипожежного захисту (граничний показник кисню (LOI)> 65) і довговічності. Полімерні облицювальні матеріали призначені для захисту розташованого під ними ізоляційного матеріалу від впливів навколишнього середовища, таких як ультрафіолетове випромінювання та промислові гази, і від механічних пошкоджень. У порівнянні зі звичайними спорудами промислові трубопроводи та обладнання характеризуються значно більшими температурними діапазонами. Тому ізоляція цих установок в значній мірі розширюється при нагріванні і стискається при охолодженні. Захисна оболонка повинна цьому відповідати, тобто бути здатною витримувати динамічні навантаження, інакше з'являться складки і овальності (оболонка «провисне») або навіть розриви. Якщо захисна оболонка не розширюється, то це може привести до пошкодження розташованого під нею ізоляційного матеріалу, або шви оболонки можуть розійтися. На відміну від існуючих ізоляційних матеріалів на основі термопласту або навіть чистого термопласту продукт Kaiflex Protect R, який являє собою плівку на основі чистого еластомеру, забезпечує рівномірне розширення і, що особливо важливо, повернення в початковий стан.

Плівку Kaiflex Protect R можна легко різати, склеювати і запаювати за допомогою обладнання Kaiflex і при належному монтажі вона являє собою чудову пароізоляцію.​

Teasertext for results and related content
Надійний захист при механічному навантаженні

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
UKR - uk
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 
Topics
Products

Technical columns

Article Date
11/4/2014
Target
news