Sign In

News

Kaiflex 60/80/100

Header Slider Images

Kaiflex 60/80/100: Теплоізоляція товще, шарів менше, монтаж швидше​

Теплоізоляція є найкращим способом економії електроенергії і запобігання замерзання трубопроводів. А що, якщо умови настільки екстремальні, що теплоізоляції в один шар вже недостатньо? У компанії Kaimann на це питання є проста відповідь: теплоізоляція повинна бути товстіше!

До недавнього часу безперервне та якісне виробництво ізоляційних матеріалів з еластомірної гумової піни з товщиною стінки більше 50 мм було неможливо, але завдяки надсучасним і точним методам виробництва і розробки матеріалів, що застосовуються в компанії Kaimann, це обмеження товщини ізоляційного шару для теплоізоляції Kaiflex кануло в Лету: тепер є Kaiflex з товщиною 60, 80 і навіть 100 мм!

Монтаж декількох шарів ізоляції вимагає великих тимчасових витрат. Тому скорочення часу монтажу теплоізоляції стало одним з основних вимог до розробки Kaiflex 60-80-100: економія часу і витрат очевидна.

Час монтажу теплоізоляції, особливо у важкодоступних місцях, не тільки обмежений, але і дорого коштує. Kaiflex 60-80-100 забезпечує оптимальну продуктивність завдяки поєднанню необхідних ізоляційних характеристик і економічно ефективної швидкості монтажу.

Виробництво гумових теплоізоляційних матеріалів з рівномірною тонкою пористою структурою і стабільною якістю передбачає глибоке розуміння фізичних і хімічних процесів. Ці вимоги до виробника зростають у декілька разів при виробництві теплоізоляції товщиною понад 50 мм. Тому перед усіма виробничо-технологічними відділами компанії Kaimann по визначенню параметрів продукції було поставлене наступне завдання: На початку виробничої лінії необхідно провести реконструкцію і установку екструзійних головок для істотного збільшення пропускної здатності при обробці матеріалу.

Далі необхідно повністю заново налаштувати величезні печі вулканізації, щоб точно в потрібний час виробляти потрібну кількість електроенергії в потрібній точці в матеріалі: без такої супер-точності просто неможливо отримати тонкі і рівномірні пінисті осередки в матеріалі такої великої товщини.

Для компанії Kaimann виробництво теплоізоляційного матеріалу Kaiflex вже само собою представляло втілення високих технологій, але рішення випускати теплоізоляцію товщиною 60, 80 і 100 мм надихнуло нас ще більше.​

Teasertext for results and related content
Теплоізоляція товще, шарів менше, монтаж швидше

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
UKR - uk
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
Offline
Topics
Products

Technical columns

Article Date
11/4/2014
Target
news