Sign In

​​

Corporate Information

Історія компанії Кайманн

Header Slider Images

Kaimann - Історія динамічної компанії з інноваціями в області еластомрних ізоляційних матеріалів

Завжди знаходити найкраще рішення для наших клієнтів - цей простий намір стимулює інноваційні ідеї та постійне вдосконалення фірми Kaimann. Ми виробляємо еластомірні ізоляційні матеріали, що відповідають найвищим вимогам і встановлюють стандарти з точки зору енерго-ефективності та захисту від вогню, шуму та корозії.

Наше бачення завжди було таким: Kaimann є виробником найкращих гнучких гумових ізоляційних матеріалів у світі. Щоб зробити це бачення реальністю, ми зосереджуємо увагу на наших клієнтах, вдосконалюючи та оптимізуючи виробничі процеси, технології та самі ізоляційні матеріали, їх упаковку та доставку. Там, де процеси досягають своїх меж, ми намагаємося з усіх сил їх подолати і знайти нові рішення. Це є основою для нашої високоякісної продукції та послуг.

 

Компанія Kaimann GmbH, в якій працюють 320 співробітників, є однією з провідних компаній в області технологій та інновацій еластомірних ізоляційних матеріалів. Як член групи компаній Saint-Gobain, ми пропонуємо у більш ніж 50 країнах світу широкий асортимент ізоляційних матеріалів з еластомерів для широкого спектру застосувань та різних галузей промисловості - включаючи будівельні послуги, промислове виробництво, харчову, хіміко-фармацевтичну і важку промисловість, а також нафтогазову галузь.


 

Амбіційне бачення і постійний розвиток

З моменту заснування Вільгельмом Кайман в Хевельхофі в 1959 році, за дуже короткий час ми зросли з невеликого спеціалізованого приватного підприємництва до всесвітньо відомої компанії. У 2003 році Юрген Кайман взяв на себе керівництво компанією і став її обличчям. Під його керівництвом Kaimann GmbH зробила собі ім'я в усьому світі завдяки інноваційним рішенням та зразковій якісті продукції.


 

Глобальне зростання, нові галузі

Компанії Saint-Gobain Group розробляють, виробляють та розповсюджують матеріали та рішення для будівництва, транспортного сектору, інфраструктурних проектів та промислового застосування. Приєднавшись до цієї групи у 2018 році, було закладено фундамент для подальшого розширення потенціалу компанії у сфері технічної ізоляції та приєднання до привабливих нових сегментів ринку та регіонів глобального економічного зростання. Як провідний виробник та дистриб'ютор стійких рішень для ізоляції, Saint-Gobain - єдина у світі компанія, яка може запропонувати своїм клієнтам інноваційні та ефективні асортименти, які можна використовувати практично в будь-якому температурному діапазоні, і в той же час генерувати відповідальне використання ресурсів. Сен-Гобен продовжує боротьбу зі зміною клімату з метою «СВІТИТИ СВІТ КРАЩИМ ДОМОМ».


Оптимальні виробничі процеси для індивідуальних виробів

Як розробник сучасних технологій, ми постійно вдосконалюємо наші процеси та продукти. Для того, щоб надати нашим клієнтам індивідуальні та гнучкі рішення, ми самі розробили та побудували наше виробниче обладнання. Наша виробнича лінія робить підприємство Kaimann одним з найсучасніших у світі підприємств з виробництва еластомірних ізоляційних матеріалів. Сучасна технологія виробництва гарантує, що всі продукти виробляються особливо ефективно і з постійною якістю.

 

 

​​Важливим компонентом нашого економічного та прогресивного виробництва є технологія гранулювання, що використовується на заводі в Хевельхофі. Нам вдалося подолати фізичні межі виробництва ізоляції, зупинити виробничий процес в певний момент і перетворити матеріал в гумовий гранулят. Це запобігає передчасній реакції речовин і підвищує якість продукції. Завдяки подальшій прецизійній роботі ми майже повністю усунули ефект «усадки» після виробництва. Ця технологія і майстерність виробничих процесів дозволяють нам виробляти високоякісні вироби точних розмірів.


 

Високий рівень обслуговування клієнтів

Для кращого обслуговування ми розробили інноваційну концепцію логістики та упаковки, яка значно спрощує і прискорює транспортування, зберігання, доставку та обробку для наших клієнтів. Наш повністю автоматизований центр логістики з 20 000 місцямі для піддонів забезпечує швидку, надійну і гнучку доставку виробів партнерам Kaimann по всьому світу. Найвищий ступінь стандартизації та автоматизації упаковки в поєднанні з найсучаснішою технологією зберігання в високих відсіках забезпечує надійне, компактне, економічне та ефективне обслуговування.


Погляд у майбутнє

Виробничі процеси, упаковка та логістика: Постійним вдосконаленням цих трьох сфер ми забезпечуємо для наших клієнтів значні переваги, надійність та гнучкість. Ми дослухаємося, і ми застосовуємо наш професійний досвід та креативність, щоб допомогти нашим клієнтам досягти своїх цілей.

Teasertext for results and related content
Про фірму Kaimann

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
UKR - uk
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 

Technical columns

Target
corporate
Footer Link
 
Footer Link Name