Sign In

Application Area

Сонячні нагрівальні системи

Header Slider Images

​​​​​​​​​​​Сонячні нагрівальні системи

Втрати тепла на сполучних трубах між резервуаром для гарячої води і сонячними колекторами знижують ефективність системи. У порівнянні зі звичайними системами, ці системи не використовують даремно викопного палива. Ізоляція ліній сонячної нагрівальної системи зменшує втрати енергії, в результаті чого система ефективно працює протягом усього року. Це особливо важливо восени, взимку і навесні, тому що за допомогою зекономленої енергії більше не потрібно додатково використовувати виключно викопне паливо.

При ізоляції ліній сонячної нагрівальної системи необхідно дотримуватися іншіх умов, ніж в звичайних системах гарячого водопостачання. Сонячні колектори розташовані в основному за межами будівлі. Завдяки відкритій позиції колектора до ізоляції резервуара для гарячої води, ізоляція є вразливою до зовнішніх впливів, наприклад, до УФ-випромінювання, озону, птахів або гризунів. Таке пошкодження може привести до пошкодження ізоляції і виникнення теплових мостів. Втрати енергії неминучі.

Для того, щоб на лініях сонячної нагрівальної системи не відбувалися втрати енергії, ізоляція повинна мати наступні характеристики:

Teasertext for results and related content
Kaiflex збільшує енергетичну ефективність ліній сонячної нагрівальної системи.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Design considerations
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Material Format
 
Test Methods
 
Application Areas
Solar Hot Water
Tags
 

Technical columns

Target
solutions
Footer Link
 
Footer Link Name