Sign In

Application Area

Області застосування геотермальних теплових насосів

Header Slider Images

Області застосування геотермальних теплових насосів

Технологія сучасних геотермальних теплових насосів (GSHP) може опалювати будинки без необхідності звичайного котла, просто переміщуючи існуюче тепло в приміщенні. Навіть взимку теплові насоси можуть витягувати енергію з навколишнього зовнішнього середовища і створювати корисне тепло.

Геотермальні теплові насоси все частіше використовуються в комбінації з підігрівом підлоги. Незамерзаючий теплоносій проходить через спеціальний теплообмінник по трубопроводу, який укладається зовні, наприклад, в землі. Хоча зміна температур невелика, пристрій GSHP здатний витягти тепло шляхом маніпулювання холодоагенту і звільнити приховану теплоту.

Розташований зовні тепловий насос поглинає тепло і повинен залишатися неізольованим, але там де прямий і зворотний потік зустрічаються і де труба знаходиться над землею, ізоляція повинна бути максимально ефективною. Похована ізоляція повинна бути в змозі протистояти проникненню вологи і мати пружну захисну поверхню.

​​Складні системи GSHP, що розташовані наприклад в школах і лікарнях, мають більш складну систему трубопроводів в приміщенні котельні. Незважаючи на те, що температури потоку тут все ще нижче температури навколишнього середовища, без ізоляції може утворюватися конденсат.

​​Ізоляція тут необхідна для того, щоб запобігти утворенню конденсату і забезпечити максимальну ефективність, і повинна мати такі властивості:

Teasertext for results and related content
Kaiflex ізоляція захищає геотермальні теплові труби.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Design considerations
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Material Format
 
Test Methods
 
Application Areas
Heavy Industries
Tags
 

Technical columns

Target
solutions
Footer Link
 
Footer Link Name