Sign In

News

Kaiflex HFplus s2

Header Slider Images

Безгалогенний ізоляційний матеріал Kaiflex HF доступний з класифікацією s2

Для безгалогенної технічної ізоляції для будівельних, промислових і спеціальних застосувань Kaimann розробив Kaiflex HFplus s2, систему ізоляції, яка забезпечує максимальну безпеку при пожежі і надійний захист від корозії. Безгалогенний еластомер ідеально підходить для ізоляції труб з нержавіючої сталі, які відповідають всім стандартам безпеки навіть при максимальній напрузі.

З класифікацією s2 Kaiflex HFplus s2 відповідає найвищим європейським вимогам протипожежного захисту та димоутворення. Система ізоляції не містить ПВХ, хлоридів і бромованих антипіренів. Залежно від конфігурації він відповідає вимогам стандарту «Green Building» і тому може безпроблемно використовуватися в будівництві.

Надійна комплексна система для безгалогенної ізоляції

Для безпеки планувальників і монтажників Kaimann оптимально узгоджує всі компоненти один з одним в ізоляційних системах. Сертифікація продукту відповідно до європейського класу горіння і димоутворення знаходиться в процесі завершення. Спеціальний безгалогенний клей Kaiflex 494 HHF був розроблений для безпечного з'єднання Kaiflex HFplus з високою початковою адгезією.

Крім того, трубки і листи в упаковці 1,20 м полегшують монтаж. Це дозволяє економити простір, більш зручне транспортування - за бажанням Kaimann поставляє безпосередньо на будівельний майданчик - і спрощує обробку на місці.

Teasertext for results and related content
Безгалогенний ізоляційний матеріал Kaiflex HF доступний з класифікацією s2.

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
UKR - uk
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 
Topics
Products

Technical columns

Article Date
4/5/2019
Target
news