Sign In

News

Kaifix ECplus

Header Slider Images

З'єднання ізоляційних матеріалів з Kaifix ECplus економить час, є екологічним і економічним

Як правило, на будівельному майданчику все має робитися швидко, у той же час завжди повинні проводитися ретельні роботи - це стосується зокрема склеювання ізоляційних трубок. Kaimann пропонує своїм партнерам прагматичну альтернативу традиційному клею. Добре продумане стикове з'єднання Kaifix ECplus тепер забезпечує більш швидку, економічну і більш зручну обробку еластомiрних ізоляційних матеріалів Kaimann довжиною 1,20 м і 2 м.

Kaifix ECplus базується на високоякісному матеріалі R-FORCE з самоклеючим покриттям SK, що робить інноваційне стикове з'єднання напівжорстким, але все ще здатним деформуватися.

Це дозволяє з'єднати трубковий матеріал Kaiflex без складок і повітряних включень лише за кілька секунд: Зніміть фольгу, приклейте її до шланга, склейте її разом з наступним шлангом - це все. Склеювання не може бути простішим або чистішим. Оптимально підібраний до продуктів Kaifix ECplus забезпечує технічну ізоляцію з високою та довгостроковою надійністю.

В той же час, Kaifix ECplus відповідає сучасним вимогам щодо екологічно чистих і малоемісійних конструкцій. Клейові шари, що не містять розчинників, можна використовувати без вагань у будівлях, які будуються або реконструюються відповідно до рекомендацій Green Building.

Kaifix ECplus гарантує просте і безпечне використання.

Teasertext for results and related content
З'єднання ізоляційних матеріалів з Kaifix ECplus економить час, є екологічним і економічним.

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
UKR - uk
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 
Topics
Products

Technical columns

Article Date
4/5/2019
Target
news