Sign In

Kaivenience
Встановіть межі шуму – за допомогою звукоізоляційних рішень від Kaimann

Product

Kaivenience

Body text (for non PDB products only!)

Система звукоізоляції Kaivenience робить значний внесок у звукоізоляцію каналізаційних, стічних труб та трубопроводів для відведення дощової води, а також у дотримання технічних норм та специфікацій. Якщо Kaivenience кріпиться до пластикових та чавунних труб, це забезпечує амортизацію вібрацій структурного шуму, а також зменшує повітряний шум.

Основою багатошарової шумозахисної системи є акустичний ізоляційний матеріал, який підходить для внутрішнього та зовнішнього використання в поєднанні з різними покриттями. У легкій каналізаційній системі із пластику з розходом води 2 л/с завдяки Kaivenience досягається зниження рівня до 15 дБ у приміщенні, де розташовано систему, та до 18 дБ – у приміщенні за стіною приміщення із системою.

Рішення, розроблене Kaimann, яке завтовшки лише 5-10 мм, є більш пласким, ніж звичайні системи, і тому воно також підходить для дуже обмежених монтажних умов. Наприклад, якщо шахта трубопроводів вузька, або трубопровід розташований близько до стіни будинку, тонкий і особливо гнучкий матеріал все одно можна швидко і легко укласти навколо труб – навіть після санації.

Завдяки покриттям Kaivenience менш сприйнятливий до зовнішніх впливів та пошкоджень і гармонійно вливається в загальне середовище, якщо він встановлений у полі зору.

Teasertext for results and related content
Система звукоізоляції Kaivenience робить значний внесок у звукоізоляцію каналізаційних, стічних труб та трубопроводів для відведення дощової води, а також у дотримання технічних норм та специфікацій.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Product Overview fields

Related Content

Tagging columns

Product ID
Kaivenience
Product category
coverings
Attributes
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 

Technical columns

Target
products/elastomeric-foams-special-application/benefits
Footer Link
 
Footer Link Name