Sign In

R-FORCE
Semi-rigid elastomeric foam

Product

R-FORCE SERIEF

Body text (for non PDB products only!)

Матеріал

R-FORCE- це насправді не матеріал, це технологія. Еластомірний теплоізоляційний матеріал, відомий як Кайфлекс, лежить в основі запатентованої технології, яка використовується для виробництва високоякістної, стійкої до тиску піни з дрібними клітинами. Це дозволяє його міцності варіюватися в широкому діапазоні від 80 до більш ніж 150 кПа (EN 826). R-FORCE наділяє еластомірні вироби унікальними властивостями, які не можуть бути досягнуті будь-яким іншим матеріалом.

Всі матеріали R-FORCE мають відмінну характеристику стиснення: Чим більший тиск, який чиниться, тим непропорційно більше зростає протидіюча сила R-FORCE. Така прогресивна реакція на тиск означає значно підвищенну надійность в застосуванні в порівнянні з термопластами або жорсткими пінами: У той час, як стандартна піна лише пропорційно реагує на тиск, R-FORCE накопичує екстремальний протидіючий тиск, що зупеняє компресію.

 

Застосування

Піни R-FORCE ідеально підходять для всіх застосуваннь, які вимагають стабільності в поєднанні з простотою в обробці та частковим збереження властивостей гуми:

  • Підвіси для труб та колиски, підтримки для підвісок, стовпів і труб
  • Підвіси для труб та колиски, підтримки для підвісок, стовпів і труб
  • Збірні фітинги та ізоляція обладнання (збірна), такі як насоси, клапани
  • Mуфти для труб, трійники тощо
  • Iзоляція під землею

 

Типи R-FORCE

 

R-FORCER-FORCE - міцна і жорсткa як жорсткa піна, проте все ще гнучка завдяки ії виробництву на основі каучуку. Непорушна і тому здатна витримувати великі навантаження.
 
R-FORCEplusR-FORCE- це швидка, надійна і універсальна ізоляціяна будівельному майданчику або в майстерні завдяки запатентованим килимкам R-FORCEplus V-Cut.
Teasertext for results and related content
Еластомірний теплоізоляційний матеріал, відомий як Кайфлекс, служить основою для запатентованої технології, яка використовується для виробництва високоякісної, стійкої до стиснення піни з дрібними клітинами.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Product Overview fields

Related Content

Tagging columns

Product ID
R-FORCE
Product category
special-products
Attributes
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Test Methods
 
Application Areas
Heavy Industries; Marine & Offshore Applications
Tags
Special-Products; Productselector; Offline

Technical columns

Target
products/elastomeric-foams-special-application/benefits
Footer Link
 
Footer Link Name