Sign In

Kaiflex KKplus s1
Безкомпромісний. Тому що безпека перебуває на першому місці!

Product

Kaiflex KKplus s1

Body text (for non PDB products only!)

Щорічно в Європі гине до 10.000 чоловік в результаті пожеж - тільки в одній Німеччині налічується до 600 осіб, в цілому 200.000 пожеж. Понад 80 відсотків гинуть не від полум'я, а задихаються в диму. У разі пожежі важлива кожна секунда. Тому для особистої безпеки в разі пожежі життєво важливо швидко знайти шляхи евакуації. Оскільки це можливо тільки при низькому утворенні диму, вирішальним фактором є виділення диму вбудованих технічних ізоляційних матеріалів. Ізоляційна система Kaiflex KKplus s1 - наш ідеальний вибір для технічної ізоляції будівель. Цей матеріал особливо добре підходить для використання в багато відвідуваних громадських, комерційних і житлових будівлях.

Високоякісний Kaiflex KKplus s1 - це перший в світі чорний гнучкий ізоляційний матеріал, який відповідає класифікації пожеж B/BL-s1, d0. Завдяки технології KaiCene та облицюванню INCERAM, Kaiflex KKplus s1 пропонує одночасно низький рівень димоутворення та високу вогнестійкість. Це значно сприяє особистій безпеки: шляхи евакуації залишаються видимими, а ризик задухи і отруєння знижується. У разі пожежі це рятує життя. Проектувальники і переробники впевненні в виборі Kaiflex KKplus s1.

  • Наш новий стандарт безпеки для громадських та комерційних будівель
  • Низький рівень димоутворення та важка займистість забезпечують вирішальний плюс в особистій безпеці на випадок пожежі
  • Надійно знижує втрати енергії
  • Ефективно захищає від дифузії водяної пари і, отже, довгостроково зберігає ізоляційні характеристики системи

 

 

 


Teasertext for results and related content
Високоякісний Kaiflex KKplus s1 - це перший в світі чорний гнучкий ізоляційний матеріал, який відповідає класифікації пожеж B/B<sub>L</sub>-s1, d0.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Product Overview fields

Related Content

Tagging columns

Product ID
Kaiflex KKplus s1
Product category
insulation
Attributes
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Test Methods
 
Application Areas
Refrigeration; Cold Water Applications; Lebensmittelindustrie; Pharmaceutical Industries; Low temperature applications; HVAC Applications
Tags
Insulation

Technical columns

Target
products/elastomeric-foams/benefits
Footer Link
 
Footer Link Name