Sign In

Kaifinish
Захищає і охороняє

Product

Kaifinish

Body text (for non PDB products only!)

Kaifinish - це фарбова система. Вона полегшує обробку і швидка при сушінні. Багатошарові структури та доопрацювання можна завершити протягом короткого часу.

Покриття Kaifinish були перевірені на сумісність між собою і з еластомірними ізоляційними матеріалами Kaiflex, Kaisound і R-FORCE: При правильному використанні вони не впливають на властивості цих матеріалів. Крім того, система захисту від корозії сумісна з спеціальним клеєм Kaiflex.


Kaifinish - захист від корозії

Kaifinish забезпечує захист від корозії шляхом екранування, тобто ізолює метал, запобігаючи проникненню повітря і вологи. На відміну від систем (слюди, цинку і тощо) Kaifinish є пасивним захистом, не змінює свого захисного ефекту протягом всього часу і набагато швидше в застосуванні.

Ця система базується на трьох основах:

​   

Kaifinish PrimerKaifinish Primer На кольорових металах обов'язково потрібнa адгезивна грунтовка сигнально-жовтого кольору. Також і на залізі вона підтримує властивості наступних компонентів і забезпечує однаково хорошу адгезію на міді, латуні, бронзі, алюмінії і тощо.
 
 
Kaifinish BaseKaifinish baseБазовий шар або грунтовка Kaifinish наноситься на чорні метали для компенсації подряпин і ерозій. Завдяки світло-сірому, матовому кольору вона добре впізнавана на грунтовці або металах.
Kaifinish Cover Kaifinish CoverВерхній шар завершує корозійний захист, його наносять на базовій шар Kaifinish. За допомогою темно-сірого кольору він виділяється від ще не оброблених місць.
 

Підстава і верхнє покриття повинні бути нанесені без пробілів і з достатньою товщиною. Для досягнення ефективної захисної структури, наприклад, відповідно до AGI, необхідно нанести від 4 до 6 шарів. Таким чином, при правильному плануванні і виконанні, можна приблизно через 6 годин починати інші роботи (наприклад, нанесення ізоляції).

Teasertext for results and related content
Фарба Kaifinish забезпечує захист від корозії завдяки ізоляції від повітря і вологи.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Product Overview fields

Related Content

Tagging columns

Product ID
Kaifinish
Product category
special-products
Attributes
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
Special-Products; Productselector

Technical columns

Target
products/elastomeric-foams-special-application/benefits
Footer Link
 
Footer Link Name