Sign In

Application Area

Опалення / Вентиляція / Кондиціонування

Header Slider Images

​​​​​​​​​​Опалення / Вентиляція / Кондиціонування

Все більше великих і невеликих будинків провітрюються. Повітря в приміщенні стає більш важливим фактором гарного настрою. Таким чином, повітряні канали стають все більш важливими в будівлях для регулювання тепла, спертого повітря і холодного зовнішнього повітря.

Ізоляція є важливою частиною для клiмат-контролю кондицiонерiв з повітроводами. Через поверхню воздуховода проходять великі втрати тепла. Ця втрата енергії може бути зведенa до мінімуму завдяки ізоляції. Крім того, при правильному виборі ізоляції з закритими комірками можна уникнути виникнення конденсaта.

На додаток до гарячого і холодного повітря передаються також шум і забруднюючi речовини, які пов'язані з «синдромом хворого будинку», що, як вважають, може викликати або посилити захворювання. В результаті з'являється втома, що призводить до значного зниження продуктивності. Ізоляція може містити в собі пил, волокна і цвіль, тому правильний вибір відповідного ізолюючого матеріалу має основоположне значення. Гнучкі із закритою пористою структурою еластомiрні ізоляційні матеріали не містять в собі пилa, волокна, вологостійкi і без цвілі. Гнучкі ізоляційні матеріали мають гарні акустичними властивості і тому в поєднанні з чудовими тепловими властивостями є прекрасним доповненням до загальної системи вентиляції.

При правильному виборі теплоізоляції для системи вентиляції необхідно враховувати такі властивості:

Teasertext for results and related content
Чисте і здорове повітря в приміщенні завдяки ізоляції​​ Kaiflex.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Design considerations
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Material Format
 
Test Methods
 
Application Areas
HVAC Applications
Tags
 

Technical columns

Target
solutions
Footer Link
 
Footer Link Name