Sign In

Application Area

Харчова промисловість

Header Slider Images

​​​​​Харчова промисловість

Виробництво продуктів харчування є дуже чутливою областю, і тому тут треба гарантувати, щоб забруднюючі речовини в процесі виробництва не могли потрапити в їжу. Забруднюючі речовини включають в себе пил, волокна, цвіль і летючі органічні хімічні речовини.  

Всі поверхні пов'язані з виробництвом харчових продуктів, включаючи відкритi поверхні ізоляційних матеріалів, повинні легко піддаватися очищенню та догляду - це дуже важливо для запобігання поширення цвілі і бактерій. Поряд з водою, використовуються спеціальні хімічні миючі речовини, які не повинні абсорбуватися або реагувати з ізоляційним матеріалом. Ізоляційні матеріали із закритою пористою структурою мають природну перевагу на відміну від піноматерiалiв з відкритою пористою структурою. У місцях, де виробляються продукти харчування необхідно використовувати ізоляційні матеріали із закритою пористою структурою і з додатковим поверхневим покриттям, яке легко піддається чищенню. Ще одна проблема - це забруднення волокном. У процесі виробництва в продукти харчування можуть потрапити штучні промислові волокна, що в кінцевому результаті може призвести до ряду довготривалих проблем зі здоров'ям. При застосуванні ізоляції без волокiн із закритою пористою структурою немає необхідності в спеціальних запобіжних заходах.

Для трубопроводів в області виробництва продуктів харчування необхідно використовувати ізоляцію з наступними властивостями:

Teasertext for results and related content
Kaiflex у виробництві продуктів харчування.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Design considerations
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Material Format
 
Test Methods
 
Application Areas
Food Industries
Tags
 

Technical columns

Target
solutions
Footer Link
 
Footer Link Name