Sign In
Kaimann - Insulation Solutions for Commercial Applications

Application Area

Oпалення / Cантехніка на будівництві

Header Slider Images

​​​​​​​​​​Oпалення / Cантехніка на будівництві

Використання еластомірнoї ізоляції із закритою пористою структурою в комерційному будівельному секторі у банках, офісних будівлях або муніципальних об'єктах допомагає зменшити втрати енергії до мінімуму і оптимізувати витрати без збитку для комфортної температури.

Опалювальні установки доступні в численних варіантах, однак, найбільш поширені конфігурації складаються з серії радіаторів, які з'єднані з котлом центрального опалення. Для з'єднання радіаторів, розподілених по всій будівлі, часто використовуються сталеві труби середнього розміру. Трубопроводи проходять по центральній шахті, перш ніж вони розділяться на кожному поверсі на труби меншого діаметру. Звичайно робоча температура знаходиться між + 75 ° C і + 100 ° C. Також існують системи центрального опалення, у яких робоча температура доходить до + 150° C.

Через тривалий термін служби і довжину мереж трубопроводів, сукупний збиток тепла в теплових мережах дуже високий. Втрати тепла можуть бути для користувача «корисними», але в той же час ізоляція опалювальних труб дозволяє максимальний контроль енергії. Особливо, можна значно знизити втрати тепла в невикористовуваних приміщеннях і в шахтах обслуговування.

Ізоляція для трубопровідної системи є обов'язковою і повинна мати такі властивості:

Teasertext for results and related content
Kaiflex окупається протягом короткого часу.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Design considerations
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Material Format
 
Test Methods
 
Application Areas
Commercial Heating
Tags
 

Technical columns

Target
solutions
Footer Link
 
Footer Link Name