Sign In

Application Area

Холодне водопостачання

Header Slider Images

​​​​​​​​​​​​​Холодне водопостачання​

Розмір збитку або витрати на водопровіднi труби, що через замерзання пошкоджуються, можуть бути катастрофічними. Еластомiрна ізоляція із закритою пористою структурою протидіє замерзанню труб і тому настійно рекомендується. Холодна вода надходить iз центрального джерела в домашнє господарство. У точках входу водопровідних труб, провeдeних в будівлю, створюються в уразливих місцях будівельної конструкції, так звані «місткі холоду», через які втрачається тепло. На холодній поверхні труби всередині будівлі також може створитися конденсат.

Ізоляція водопровідних труб має важливу функцію для запобігання подібних проблем. Запобігання обмерзання труб є безумовно найважливішою причиною для ізольовання труб холодної води. Вода, що залишилася в трубопроводі, при температури нижче нуля через деякий час замерзає. Якщо труба замерзає, вода в трубі розширюється. Тиск, що виникає при цьому, достатьний для того, щоб розірвати трубу по всій її довжині або на точках її з'єднання.

Ізоляція значно знижує швидкість замерзання води, при цьому різко знижуеться ймовірність обмерзання труб. Для цього необхідно цілком покрити трубопровід тепловою ізоляцією та ізоляція повиннa мати при цьому такі властивості:

Teasertext for results and related content
Kaiflex знижує ризик обмерзання труби.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Design considerations
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Material Format
 
Test Methods
 
Application Areas
Cold Water Applications
Tags
 

Technical columns

Target
solutions
Footer Link
 
Footer Link Name