Sign In

Application Area

Хімічнa / фармацевтична промисловість

Header Slider Images

​​​​​​​​​​Хімічнa / фармацевтична промисловість​​​​​

Високотехнологічне обладнання для хімічних і фармацевтичних процесів має суворо контролюватися. Охолодження відбувається при передачі тепла від одного набору теплообмінника до іншого. Теплообмінники з'єднані за допомогою трубопроводів, по яких тече рідкий або газоподібний холодоагент. Механічні процеси, які відбуваються всередині цього холодоагенту, призводять до зниження його температури до температури набагато нижче температури навколишнього середовища. Таким чином, холодоагент переносить тепло від радіатора.

Так як робоча температура трубопроводу набагато нижче нуля, то на поверхні труб може утворитися конденсат і відразу ж замерзнути. Якщо ізоляція неправильно підібрана, то трубопроводи системи охолодження можуть протягом короткого часу покритися товстим шаром льоду. Освіта льоду прискорює корозію труб і підвищує теплове навантаження на систему охолодження, в результаті чого система набагато менш ефективна.

Тому необхідно запобігти утворенню конденсату і льоду по всьому трубопроводу, а також на клапанах і фітингах. Для цієї мети, ізолюючі матеріали повинні мати такі властивості:

Teasertext for results and related content
Kaiflex забезпечує постійну температуру хімічного процесу.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Design considerations
 
Countries
UKR - uk
Polymer
 
Material Format
 
Test Methods
 
Application Areas
Pharmaceutical Industries
Tags
 

Technical columns

Target
solutions
Footer Link
 
Footer Link Name