Sign In

Blog

 Dokładnie oblicz zużycie materiału

Header Slider Images

Dokładnie oblicz zużycie materiału

Krótkie terminy wykonania, nacisk na niskie koszty, kolejne zlecenia już czekają - to codzienność na placu budowy - prace muszą być wykonane szybko i solidnie. Dotyczy to również montażu izolacji technicznych. Wszystko, co może zostać z góry dokładnie obliczone jest bardzo pomocne.

Rozwiązanie: doradztwo techniczne Kaimann, dzięki któremu instalatorzy mogą z wyprzedzeniem obliczyć spodziewane zużycie materiału. Dla produktów Kaiflex dostarczamy listę pomocniczą, zawierająca standardowe ilości (dla paneli) i minimalne grubości izolacji, zgodne z normą VDI 2055. Dzięki temu można szybko i łatwo obliczyć planowane ilości dla danego projektu. Ponadto broszura zawiera informacje na temat ilości kleju, jakie należy zaplanować podczas obróbki przewodów. Przedstawiono również, jak dużo taśmy Kaiflex należy użyć do uszczelniania połączeń klejowych i złącz, rozgałęzień i opasek.

Wynik: klient może przygotować się znacznie precyzyjniej do realizacji projektu pod względem czasu i zużycia materiałów. Ilość odpadów i błędne zamówienia redukowane są do minimum.

Pobierz "Zużycie materiałów przy stosowaniu produktów Kaiflex"
Teasertext for results and related content
Doradztwo techniczne Kaimann, dzięki któremu instalatorzy mogą z wyprzedzeniem obliczyć spodziewane zużycie materiału.

Images

Thumbnail for news overview
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Related Content

Tagging columns

Products
 
Countries
POL - po
Attributes
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 
Topics
 

Technical columns

Article Date
9/16/2019
Target
blog-technical-insulation