Sign In

Kaivenience
Ograniczanie hałasu – za pomocą rozwiązań izolacji akustycznej Kaimann

Product

Kaivenience

Body text (for non PDB products only!)

System Kaivenience wnosi istotny wkład do wygłuszenia rurociągów odprowadzających ścieki, brudną wodę i wodę deszczową oraz pomaga zapewnić zgodność z wymaganiami technicznymi. System Kaivenience, stosowany na syntetycznych lub żeliwnych rurach, zapobiega przenoszeniu wibracji przez struktury, a także tłumi dźwięki przenoszone przez powietrze.

Kaivenience to wielowarstwowy system ochrony przed hałasem, oparty na materiale izolacyjnym połączonym z różnymi powłokami, który szczególnie nadaje się do rur odprowadzających wodę deszczową i ścieki, montowanych wewnątrz i na zewnątrz budynków.Wyniki potwierdzają, że przy przepływie wody o natężeniu 2 l/s w lekkim systemie kanalizacyjnym z rur plastikowych, Kaivenience osiąga redukcję sięgającą 15 dB w miejscu instalacji i nawet do 18 dB, w pomieszczeniu za ścianą instalacyjną.

Grubość wynosząca jedynie 5 do 10 mm grubości sprawia, że to rozwiązanie od Kaimann jest cieńsze niż inne systemy, dzięki czemu nadaje się nawet do bardzo ograniczonych przestrzeni. Na przykład gdy szyb jest wąski lub rurociąg znajduje się blisko ściany domu, ten cienki i bardzo elastyczny materiał można wciąż szybko i łatwo zainstalować wokół rur, nawet podczas montażu w trakcie renowacji.

Dzięki swoim powłokom, system Kaivenience jest bardziej odporny na warunki otoczenia oraz uszkodzenia i harmonijnie integruje się z otoczeniem instalacyjnym w widocznych miejscach montażu.

Teasertext for results and related content
Wielowarstwowy system ochrony przed hałasem dla izolacji rurociągów ściekowych, kanalizacyjnych i wody deszczowej.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Product Overview fields

Related Content

Tagging columns

Product ID
Kaivenience
Product category
coverings
Attributes
 
Countries
POL - po
Polymer
 
Test Methods
 
Application Areas
 
Tags
 

Technical columns

Target
products/elastomeric-foams-special-application/benefits
Footer Link
 
Footer Link Name