Sign In

Kaiflex ST s2
Mnohonásobné možnosti použití. Optimální jistota v případě požáru.

Product

Kaiflex ST s2

Body text (for non PDB products only!)

Požadavky na stavební materiály v oblasti ochrany proti ohni a speciálně oblast ochrany bezpečnosti osob v případě požáru se již několik let v Evropě zvyšují. Současně vývoj směřuje k tomu,že se třída vývinu kouře „s 2“ dle evropské normy EN 13501-1 stává naprosto nezbytným předpokladem pro použití těžce hořlavých materiálů. Výrobce Kaimann tyto nároky respektuje a nabízí v této oblasti izolaci Kaiflex ST s2 se zvýšenou třídou bezpečnosti proti ohni: materiál na bázi syntetického kaučuku splňuje zařazením do třídy s2 snížený vývin kouře,je samozhášecí,oheň nešíří a je při něm nekapající. Díky této vlastnostem splňuje izolační materiál evropské požadavky na hořlavé materiály jako je MVV TB, VKF RF2, Class O (dle britského stavebního zákona) stejně tak Class 1 (zkoušky dle BS46-7) pro šíření plamene po povrchových plochách.

Univerzální izolační materiál pro flexibilní použití

Kaiflex ST s2 Vás nezaujme jen spolehlivou ochranou proti ohni,ale též svými univerzálními možnostmi použití. Díky svému širokému sortimentu a spojení se systémovými výhodami chladových objímek a speciálního lepidla může být izolace použita v oblasti projektu jakékoli velikosti,aniž by výrobce musel měnit materiály či jejich dodavatele. Tím je Kaiflex ST s2 od Kaimann standartem v oblasti technických izolací.

Proto se dá izolace použít pro potrubní rozvody studeného i teplého média na jejich různých průměrech – stejně tak v malých strojovnách jako v případě velkých investic. Speciálně u stále více používaných zařízení s měnícími se teplotami zabraňuje v případě správné volby tloušťky izolace spolehlivě tvorbě kondenzátu a koroze,zároveň splňuje vyhlášky pro oblast použití teplé vody a zařízení pro její výměnu. Hodí se pro použití u chladících a klimatizačních zařízení ve vysoce frekventovaných společenských či reklamních budovách, na letištích,ve velkých kancelářských budovách, hotelích,stejně tak v oblasti staveb rodinných domů,průmyslových zařízení a lodním průmyslu. Díky své antimikrobakteriální a bezvláknité struktuře pro vysoké hygienické požadavky je dále Kaiflex ST s2 zvlášť předurčen k použití v oblasti zdravotnických zařízení,jako jsou např.nemocnice.

Odzkoušen a certifikován – velmi dobré technické vlastnosti

Kromě mnohonásobného využití přesvědčí Kaiflex ST s2 svými technickými vlastnostmi na vysoké úrovni: díky velmi nízké hodnotě tepelné vodivosti a mimořádným hodnotám koeficientu difuze vodních par je izolace z produkce Kaimann výjimečně energeticky efektivní a chrání před dodatečnými ztrátami energií. Působí efektivně jako parozábrana a přitom zabraňuje tvorbě kondenzátu,čímž je riziko tvorby koroze pod izolací významně sníženo. Tím je zaručena izolační funkčnost Kaiflex ST s2 po celou dobu využívání systému.

Hadice Kaiflex ST s2 jsou standartně dodávány v délkách 2m a 1,2m včetně samolepicí formy. Nezávisle na zvolené formě jde instalace lehce od ruky.

Díky Environmentálnímu prohlášení o produktu (EPD) je ekologická bilance izolačních produktů Kaimann ještě transparentnější,čímž společnost významně podporuje plánování a certifikaci trvale udržitelných budov.

Teasertext for results and related content
Požadavky na stavební materiály v oblasti ochrany proti ohni a speciálně oblast ochrany bezpečnosti osob v případě požáru se již několik let v Evropě zvyšují.

Images

Thumbnail for sliders
Background for Infoboxes
Thumbnail for related content

Product Overview fields

Related Content

Tagging columns

Product ID
Kaiflex ST s2
Product category
coverings
Attributes
 
Countries
CZE - cs
Polymer
 
Test Methods
 
Application Areas
Refrigeration; Cold Water Applications; HVAC Applications; Lebensmittelindustrie; Pharmaceutical Industries; Low temperature applications; Heavy Industries; Domestic Heating
Tags
NoSearch; NoSelector

Technical columns

Target
products/elastomeric-foams/benefits
Footer Link
 
Footer Link Name